FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV

Particuliere bedrijvenSpoorwegvervoer • FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV
Private companiesRailroad Transportation • FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV

Contactgegevens FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV: address, phone, fax, email, website, opening hours

FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Industriepark 1 2220 Heist-Op-Den-Berg - BELGIUM, België

Telefoon (phone): 32-15-25-77-00 32-15-25-77-00

Fax (fax): 32-15-24-47-79 32-15-24-47-79

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV
Products information FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV

BTW identificatienummer (tax): BE09911285400
Ondernemingsnummer: 3677368164
Hoofdstad (capital): 901,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 561,000,000 EUR
Werknemers (employees): 201 to 500
Credit rating (credit rating): Goed
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA)
Jaar van oprichting (foundation year): 2005

Producten die in FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Refrigeration plants and equipment, commercial and industrial

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV
(Get full report from official database of BE for FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV)

Aanvulling soorten activiteiten voor FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV
Addition kinds of activities for FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV

461900. Pijpleidingen, nec | Pipelines, nec
821102. Privé basisscholen en middelbare scholen | Private elementary and secondary schools
24260207. Spoelblokken en blanks, hout | Spool blocks and blanks, wood
30520105. Tuinslang, rubber | Garden hose, rubber
51360000. Herenkleding | Men's and boy's clothing

Werken bij FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. Looking for open vacancies in other companies

  • Projectcoördinator groenpolen (m/v/x) (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: STAD GENT

    Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)

    Dit is dé job voor jou, want: Je staat in voor de coördinatie van het stadsaandeel van de uitbouw en ontwikkeling van de groenpool Parkbos, Vinderhoutse Bossen en Oud Vliegveld en Gentbrugse meersen. Je werkt actief samen met de betrokkenen en respecteert de gemaakte afspraken met de collega’s en andere overheden en volgt de uitvoering ervan op Je treedt op als vertegenwoordiger van de stad in diverse intergemeentelijke project-, werk- en stuurgroepen; Een grondige rapportage aan jouw leidinggevende, het management, het college en de gemeenteraad over de voortgang en de ontwikkeling van de groenpolen hoort hier natuurlijk ook bij; Je communiceert actief over de voortgang aan bewoners, gebruikers, middenveldorganisaties, Minaraad en Gecoro; Bewaken van het budget en zoekt naar financieringsmogelijkheden? Je doet niets liever!; Na het project zorg jij ervoor dat het onderhoud en het beheer van de groenpool wordt opgevolgd in overleg met de betrokkenen.

  • inpakker/productiemedewerkers (EEKLO)

    Regio: EEKLO

    Bedrijf: AGO Inhouse Vandemoortele Eeklo

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    voor onze klant, een gerenomeerd voedingsbedrijf, regio meetjesland, zoeken we gemotiveerde INPAKKERS/PRODUCTIEMEDEWERKERS. Je wordt opgenomen binnen de actieve poollijst van kandidaten en wordt in functie van de planning ingeschakeld in diverse afdelingen binnen de productie aan de hand van dagcontracten.

  • Stikker - 2 ploegen (LOKEREN)

    Regio: LOKEREN

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Voor een klant van ons, regio Lokeren, zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerker voor de stikkerij. Je bent als stikker verantwoordelijk voor volgende taken: Matrashoezen stikken met een industriële stikmachine; Staand werk, producten kunnen ook fysiek iets zwaarder zijn; 2 ploegendienst (vroege ploeg/late ploeg). Bedrijfsprofiel: Een modern productiebedrijf actief in de textielsector.

  • Accountmanager/ Keukenverkoper - regio West-Vlaanderen (ROESELARE)

    Regio: ROESELARE

    Bedrijf: Synergie Roeselare Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    U beschikt over de gave om de dromen van potentiële klanten om te zetten in een keukenontwerp op maat van hun wensen. U geeft advies en weet als geen ander de kwaliteiten van een keuken naar de klant over te brengen. Na het afronden van de verkoop staat u in voor het opmeten ter plaatse en de opvolging van uw dossiers.

  • Huishoudhulp in Oudenaarde (OUDENAARDE)

    Regio: OUDENAARDE

    Bedrijf: OZ - Huishoudhulp

    Type: Dienstenchequebaan

    FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.

  • HUISHOUDHULP Ertvelde (ERTVELDE)

    Regio: ERTVELDE

    Bedrijf: DE MANGELAAR

    Type: Dienstenchequebaan

    Je gaat poetsen bij particulieren in regio Ertvelde.

  • Exclusieve huishoudhulp (M/V) deeltijds/voltijds regio Roeselare (ROESELARE)

    Regio: ROESELARE

    Bedrijf: HOME MAID

    Type: Dienstenchequebaan

    Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houd.Netheid en orde is voor jouw een must en voelt natuurlijk aan.Je bent niet bang om de handen uit de mouwen te steken , en bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt, dan ben je bij ons aan het juiste adres! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.

  • Lesgever Engels in naschoolse opvang (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: SKILLZ

    Type: Studentenjob

    Dagdagelijks komen kinderen in contact met Engels, liedjes op de radio, een spel dat ze spelen en zoveel meer. De bedoeling is dat je kinderen een eerste kennismaking geeft met Engels, ze hebben op school nog geen Engels gehad maar willen al eens proeven van de taal op een leuke en actieve manier. Voor deze opdracht zoeken we iemand die les kan geven schooldagen tussen 16.00 en 17.00 aan kinderen tussen 8 en 12 in Deurne en Antwerpen. Je werkt aan de hand van spelletjes, opdrachten, muziek en leert zo de kinderen op een leuke manier het engels aan. Er is een lesprogramma voorzien. Ideaal gezien heb je ervaring met het werken met kinderen, bv in jeugdvereniging of als monitor of je volgt een opleiding met een pedagogische achtergrond.

  • Jobstudent verkoop (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: KIABI

    Type: Studentenjob

    Kiabi is een Franse winkelketen van kleding, schoenen en mode accessoires voor dames, heren en kinderen. Kiabi opent winkels in België en jij kan deel uitmaken van dit fantastisch avontuur. Als jobstudent bestaat jouw takenpakket uit: Klantenservice (adviseren, helpen); Kassabediening; Behandeling van de leveringen.

  • Gerant (e) voor kledingszaak - regio Izegem - VAST contract (IZEGEM)

    Regio: IZEGEM

    Bedrijf: ADECCO ROESELARE INDUSTRIE

    Type: Vaste Job

    Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging als gerant (e) in de fashion of je hebt er reeds een aantal jaren opzitten als verkoper / verkoopster en bent klaar voor de volgende stap in jouw carrière? Misschien is deze functie als gerant wel iets voor jou? Dit is een functie met veel verschillende aspecten: Aansturen en coachen van verschillende personeelsleden Opmaak van personeelsplanningen, opvangen van ziektes en verlof door tijdelijke krachten in te schakelen Je neemt het volledige beheer van de winkel onder jouw vleugels en streeft naar de te behalen budgetten Je werkt actief mee in de verkoop, kassa, stock etc.

  • Solution Sales Specialist (Healthcare ICT) (HEVERLEE)

    Regio: HEVERLEE

    Bedrijf: Xperthis

    Type: Vaste Job

    Als Solution Sales Specialist ben je verantwoordelijk voor de prospectie en verkoop van onze Oazis administratieve oplossingen aan Franstalige ziekenhuizen in Belgïë. Je vervoegt het sales team van Smart Care Management (Oazis/ERP4HC/Apotheek) en werkt nauw samen met de ontwikkelings- en implementatie experten. Je staat in voor het identificeren van nieuwe commerciële opportuniteiten voor Oazis bij nieuwe klanten en ondersteunt de Key Account Managers voor Oazis bij bestaande klanten. Een goede samenwerking met Smart Care Delivery opbouwen en onderhouden, dat verantwoordelijk is voor oplossingen in het domein van patiëntendossiers en een sterke klantenbasis heeft bij Franstalige klanten, is hiertoe essentieel. Je focus ligt op het uitbouwen en onderhouden van de relaties met de functionele verantwoordelijken van de ziekenhuizen. Je hebt interesse in de digitale uitdagingen van ziekenhuizen en de zorgsector en volgt de marktevolutie en nieuwe technologieën. Je voornaamste verantwoordelijkheden zijn: de administratieve noden van ziekenhuizen analyseren, nieuwe kansen identificeren en offertes opstellen en opvolgen; met je inzicht in de organisatiedynamiek en -processen van ziekenhuizen Oazis voorstellen met toegevoegde waarde uitwerken en verantwoordelijk zijn voor het afhandelen van het verkoopstraject; samen met je collega's de haalbaarheid, kosteneffectiviteit en bruikbaarheid van nieuwe Oazis offertes uitwerken; veranderingen van organisatie, processen en medewerkers in ziekenhuizen nauw opvolgen; als commercieel aanspreekpunt nauwlettend toezien op de voltooiing van Oazis contracten met ziekenhuizen, met bijzondere nadruk op tijdigheid, kwaliteit en klantentevredenheid.

  • Magazijnier/Chauffeur rijbewijs C (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: HUYS CONCEPT

    Type: Vaste Job

    Voor onze houthandel zoeken we een enthousiaste werknemer met rijbewijs C. Zowel voor werk in magazijn als transport met vrachtwagen en kooiaap. Pluspunten zijn kennis van hout, heftruck-attest. Je komt terecht in een klein gemotiveerd team.

Zoek naar antwoorden van FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV in sociale netwerken
Look for responds of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV in social networks

Lees alle opmerkingen voor FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. Laat een reactie achter voor FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. Leave a respond for FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV. FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV op de google maps. Adres en contacten FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV
Location of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV on the google maps. Address and contacts of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV

Andere gerelateerde bedrijven als come FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV: CERIA - COOVI | HABITAT-SERVICE | CARROSSERIE MARIO | YVETTE VANDER MOUSEN | Autohandel Van Isacker

Other related companies as FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV: CERIA - COOVI | HABITAT-SERVICE | CARROSSERIE MARIO | YVETTE VANDER MOUSEN | Autohandel Van Isacker

FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV is een bedrijf dat 2005 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09911285400. Het bedrijf FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV bevindt zich op het adres: Industriepark 1 2220 Heist-Op-Den-Berg - BELGIUM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 201 to 500 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 901,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 561,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Refrigeration plants and equipment, commercial and industrial. Producten gemaakt in FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV is Spoorwegvervoer, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, openstaande posities, locatie van FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV op de kaart.

FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV is a company, that was registered 2005 in N\A region, Belgium. Full name of company is FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, company assigned to the tax number BE09911285400. The company FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV is located at the address: Industriepark 1 2220 Heist-Op-Den-Berg - BELGIUM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 201 to 500 employees work in this company. Capital - 901,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 561,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Refrigeration plants and equipment, commercial and industrial. Products created in FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV were not found.
The main activity of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV is Railroad Transportation, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV is not available. You also can look at reviews of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, open positions, location of FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company FLBALTIMORE AIRCOIL INTERNATIONAL NV, employees, financial statistics.